reklama

ПрАТ НВО «Чернігівеліткартопля» реалізує картоплю вітчизняних, зарубіжних сортів та власної селекції. Кількість сортів налічує понад 30 позицій. Вся картопля ретельно перебирається і затарюється у сітки. Відвантажуємо зі складу а також здійснюємо доставку «Новою поштою» у всі куточки України у будь-якій кількості. Нижче до вашої уваги наш новий прайс та описи сортів.

img_07651prajs-kartoplya-01-10-16-dokument-microsoft-office-wordIMG-20160313-WA0004IMG-20160313-WA0000

 

 

 

 

 

 

 

 

Відтепер ми стали ще ближче! Кожної суботи, у місті Чернігів, на гуртово-роздрібній базі «Шанхай» ми раді вас бачити і запропонувати свою продукцію
Пропонуємо сорти,стійкі до умов зовнішнього середовища та хвороб рослин. Надранні, ранні,середньоранні,середньостиглі, середньопізні, пізньостиглі сорти власного виробництва. Високі репродукції, відмінний смак. Насіннєвий матеріал картоплі вирощено від пробірки «in vitro», супер супереліта, супереліта, еліта. 1 і 2 репродукції. Вітчизняні, зарубіжні та власні сорти. Для тих, хто прагне досягти на своїй ділянці максимальних врожаїв здорової картоплі, пропонуємо міні-бульби оздоровлених сортів картоплі. Розмір — 1,0-1,5 см. Ідеально підходять для зберігання, перевезення і механізованої посадки. Підприємство має багаторічний досвід селекції і вирощування рослин. Володіє власною науково-виробничою базою, системою лабораторій і теплиць. Працює науковий відділ під керівництвом к.е.н. Шкурко І.В.