НАГОРОДА – ранній сорт столового призначення. Кулінарний тип В.

Висока урожайність та великобульбовість  – це особливості даного сорту.

Практичні  спостереження показують, що сорт Нагорода за раннім накопиченням    врожаю, не поступається надраннім сортам вітчизняної та іноземної селекції.

Вегетаційний період складає 55-65 днів. Проте першу копку на надранню продукцію можна проводити на 40-й день, так як для цього сорту є характерним швидкий розвиток бульб на ранніх стадіях дозрівання. Максимальної врожайності сорт досягає у кінці періоду вегетації.  Товарність бульб 95 %.

Потенційна врожайність складає 50 тон/га. При повному забезпеченні сорту відповідними умовами та поливом !!!  урожайність може становити до 800 ц/га.

Рослина картоплі сорту Нагорода досить висока, яскраво-зеленого забарвлення. Квіти червоно-фіолетові.

Бульби сорту картоплі Нагорода овальної форми, дуже великі, окрема картоплина може важити близько 300 г, жовтого кольору, мають дуже гарний товарний вигляд. Під кущем від 7 до 10 бульб.

М’якуш ясно-жовтого кольору, має добрі смакові якості. Вміст крохмалю – 17%, що є чудовою ознакою для раннього сорту

Сорт стійкий до раку картоплі, порівняно стійкий до фітофторозу.

Картопля характеризується відмінною лежкістю, добре зберігається тривалий час і не втрачає свій товарний вигляд. Бульби не схильні до проростання в період зберігання.

Відповідний ґрунт – чорнозем, суглинний. Для сорту рекомендується внесення азотних добрив на 30% менше, ніж в середньому від розрахункових значень для раннього сорту. Рекомендується трохи збільшити норму калійних добрив.

Сорт картоплі Нагорода внесений до Реєстру сортів рослин України в 2007 році для вирощування в Лісостеповій зоні та в зоні Полісся.

Цей сорт вже давно завоював довіру споживача та став гордістю ПрАТ НВО «Чернігівеліткартопля»

Еліта

в наявності

20 грн.

Мінімальне замовлення від 20 кг.
Крок замовлення 20 кг.

Хочеться відмітити, що цей сорт характеризується раннім накопиченням урожаю, не поступаючись ультра раннім сортам. Потенційна врожайність складає 50 тон/га. Швидкий розвиток бульб на ранніх стадіях дозрівання. Сорт має короткий період спокою і раннє дозрівання, тому прогрівання бульб – не обов’язковий захід по передпосадковій підготовці насіннєвого матеріалу.

Відповідний ґрунт – чорнозем, суглинний. Для сорту рекомендується внесення азотних добрив на 30% менше, ніж в середньому від розрахункових значень для раннього сорту. Рекомендується трохи збільшити норму калійних добрив.

Вага 1 kg
Категорія насіння/Репродукція

Еліта

Дозрівання

Рання

Колір бульби

Жовтий

Колір м'якуші

Ясно-жовтий

Об'єм пакування

20 кг.

  • Відправка насіннєвого матеріалу відбувається за умови передплати на розрахунковий рахунок підприємства у «Ощадбанку» або на карту «Приватбанка».
  • Картоплю надсилаємо у всі регіони «Новою поштою».
  • Мінімальна кількість товару - 20 кг.
  • Вартість доставки по Україні розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки Нова Пошта.
Back to Top