НАГОРОДА – ранній сорт столового призначення. Кулінарний тип В.

Висока урожайність та великобульбовість  – це особливості даного сорту.

Практичні  спостереження показують, що сорт Нагорода за раннім накопиченням    врожаю, не поступається надраннім сортам вітчизняної та іноземної селекції.

Вегетаційний період складає 55-65 днів. Проте першу копку на надранню продукцію можна проводити на 40-й день, так як для цього сорту є характерним швидкий розвиток бульб на ранніх стадіях дозрівання. Максимальної врожайності сорт досягає у кінці періоду вегетації.  Товарність бульб 95 %.

Потенційна врожайність складає 50 тон/га. При повному забезпеченні сорту відповідними умовами та поливом !!!  урожайність може становити до 800 ц/га.

Рослина картоплі сорту Нагорода досить висока, яскраво-зеленого забарвлення. Квіти червоно-фіолетові.

Бульби сорту картоплі Нагорода овальної форми, дуже великі, окрема картоплина може важити близько 300 г, жовтого кольору, мають дуже гарний товарний вигляд. Під кущем від 7 до 10 бульб.

М’якуш ясно-жовтого кольору, має добрі смакові якості. Вміст крохмалю – 17%, що є чудовою ознакою для раннього сорту

Сорт стійкий до раку картоплі, порівняно стійкий до фітофторозу.

Картопля характеризується відмінною лежкістю, добре зберігається тривалий час і не втрачає свій товарний вигляд. Бульби не схильні до проростання в період зберігання.

Відповідний ґрунт – чорнозем, суглинний. Для сорту рекомендується внесення азотних добрив на 30% менше, ніж в середньому від розрахункових значень для раннього сорту. Рекомендується трохи збільшити норму калійних добрив.

Сорт картоплі Нагорода внесений до Реєстру сортів рослин України в 2007 році для вирощування в Лісостеповій зоні та в зоні Полісся.

Цей сорт вже давно завоював довіру споживача та став гордістю ПрАТ НВО «Чернігівеліткартопля»

Еліта

в наявності

25 грн.

Мінімальне замовлення від 20 кг.
Крок замовлення 20 кг.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'WPSEO_Schema_IDs' not found in /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce/classes/woocommerce-schema.php:109 Stack trace: #0 /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WPSEO_WooCommerce_Schema->change_product(Array, Object(WC_Product_Simple)) #1 /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #2 /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-content/plugins/woocommerce/includes/class-wc-structured-data.php(334): apply_filters('woocommerce_str...', Array, Object(WC_Product_Simple)) #3 /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WC_Structured_Data->generate_product_data(Object(WC_Product_Simple)) #4 /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-includes/class-wp-hook.php(334): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #5 /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.c in /sata1/home/users/elitkarto/www/www.elitkartofel.com/wp-content/plugins/wpseo-woocommerce/classes/woocommerce-schema.php on line 109