Виставка ФОЛ 2015

11 лютого 2015 року відбулася  головна  виставкова  подія для фахівців плодоовочевої галузі, зернового господарства, тваринництва і птахівництва міжнародна виставка «Фрукти. Овочі. Логістика 2015».

Фрукти, Овочі, Логістика 2015Виставкова експозиція була сформована компаніями з 20 країн світу: Австрія, Велика Британія, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Корея, Литва, Німеччина, Нідерланди, Польща, Сербія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чехія.

Участь у виставці являється прекрасною можливістю оцінити новинки сільськогосподарської продукції та техніки від кращих вітчизняних та іноземних виробників. Величезне різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур дає можливість обрати все необхідне до початку нового аграрного сезону. ПАТ НВО «Чернігівеліткартопля» на протязі трьох років приймає участь у виставці, інформує про свої досягнення у галузі насінництва та селекції картоплі  На стенді нашої компанії було представлено зразки насіннєвої картоплі вітчизняної і зарубіжної селекції, а також сорти власної селекції такі як «Зоряна», «Сувенір Чернігівський», «Нагорода», що стали окрасою кожного фермерського господарства і приватного городу. Також всі бажаючі могли ознайомитися з новинкою, яка сьогодні стала доступною не лише для крупних аграріїв, а й для садоводів-городників. Мова йде про пробіркові рослини (in vitro). Прекрасний вибір для тих, хто хоче мати чистий від вірусів матеріал, яким можна користуватися декілька років (насіння суперсупереліти).

Фрукти, Овочі, Логістика 2015

12 лютого, в рамках виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2015» відбувся VI Голландсько- український агробізнес форум «Підвищення рентабельності українського картоплярства», організований спільно асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу»(УКАБ), Посольством Королівства Нідерландів в Україні, асоціацією виробників картоплі та агенцією AgriEvent за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку. Головною метою заходу стало обговорення поточного стану ринку картоплі та перспектив розвитку у 2015 році. У роботі конференції взяли участь понад 100 представників аграрних компаній та холдингів, ресурсних компаній, консалтингових та юридичних фірм.