У повітрі запахло весною! Раніше за народними прикметами саджання картоплі повинно було співпадати з появою листків на березі. Нажаль, сучасні не типові кліматичні умови змушують сільгоспвиробників, фермерів і просто любителів картопельки подумати про підготовування насіннєвого матеріалу вже зараз, незалежно від народних прикмет.

Як відомо, картопля- наш другий хліб. Вона є невід’ємним і часто основним інгредієнтом багатьох страв. Обійтися без неї на кухні і у господарстві неможливо. Переважно саме з цього продукту складається раціон більшості жителів планети.

Звичайно, для того, щоб мати «і на столі, і у коморі», отримати багатий врожай необхідно мати якісну насіннєву картоплю. Вирішивши придбати насіннєвий матеріал, не поспішайте купувати аби які бульби з рук у «бабок-дідок». Щоб отримати відмінний рясний урожай зверніться за покупкою у спеціалізовані магазини або безпосередньо до виробників насіннєвого матеріалу.

При придбанні насіннєвої картоплі зверніть увагу на районування сорту, урожайність, вимоги до зволоження, терміни дозрівання і стійкість сорту до хвороб.

На сьогоднішній день Чернігівеліткартопля може запропонувати до 20 високоякісних сортів картоплі, які стануть запорукою гарного врожаю не на один рік. Звертайтесь! http://www.elitkartofel.com/prajs-mobylnyij Спеціалісти нашого підприємства проконсультують вас з приводу підбору найвідповіднішого сорту. Ми надсилаємо насіннєвий матеріал у всі регіони. Для бажаючих завітати – двері нашого овочесховища відкриті! Рясного всім урожаю!