До уваги акціонерів

ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЧЕРНІГІВЕЛІТКАРТОПЛЯ”

(надалі – Товариство)

Адреса: Україна, 15522, область Чернігівська, район Чернігівський,
селище міського типу Седнів, вулиця Я.Лизогуба, будинок 13

Повідомляємо про скликання «21» квітня 2016 року об 11 годині 00 хв. чергових річних Загальних Зборів акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЧЕРНІГІВЕЛІТКАРТОПЛЯ”, Код ЄДРПОУ 00497377, за адресою: Україна, 15522 область Чернігівська, район Чернігівський, селище міського типу Седнів, вулиця Я.Лизогуба, будинок 13, конференційна зала.

Реєстрація акціонерів та їх представників буде проводитись «21» квітня 2016 року за місцем проведення чергових річних Загальних Зборів акціонерів Товариства з 10 год. 00 хв. до 10 год. 50 хв.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право брати участь у чергових річних Загальних Зборах акціонерів Товариства: станом на 24 годину на «15» квітня 2016 року за три робочих дні до дня проведення чергових річних Загальних Зборах акціонерів Товариства.

Учасникам чергових річних Загальних Зборів акціонерів Товариства необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу, представникам акціонерів – довіреність про передачу їм прав на участь у чергових річних Загальних Зборах акціонерів Товариства, оформлену згідно з законодавством України та документ, що посвідчує особу.

З матеріалами порядку денного чергових річних Загальних Зборів акціонерів акціонери можуть ознайомитися, звернувшись за адресою: Україна, 15552, область Чернігівська, район Чернігівський, селище міського типу Седнів, вулиця Я.Лизогуба, будинок 13, конференційна зала.

Посадова особа товариства, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами – заступник директора з правових питань Товариства – Годун Ірина Вікторівна.

Тел. для довідок: (0462) 68-28-35.

Завантажити порядок денний